Operator maszyn budowlanych z niemieckim - praca w Berlinie

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Nasza oferta

Niemiecka firma z Berlina zatrudni pracowników na stanowisko:

Operatora maszyn budowlanych

Miejsca pracy: Niemcy – Berlin
Stawka: 17 – 18 euro brutto/h

Zadania:

  • Budowa rurociągów i kanalizacji,
  • Roboty ziemne.

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi maszyn budowlanych,
  • Podstawowa wiedza w zakresie prac ziemnych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Język niemiecki – przynajmniej podstawowy.

Gwarantujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Zakwaterowanie - po stronie firmy,
  • Premie, bonusy, dodatki – do uzgodnienia,
  • Zjazdy – decyduje pracownik.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.