Cieśla szalunkowy Francja 2500€-2650€ netto/miesiąc

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

  • praca na niezależnym stanowisku jako cieśla szalunkowy przy budowie fundamentów pod budynki mieszkaniowe lub przemysłowe
  • prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie na budowach z wykorzystaniem szalunków
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, balkonów za pomocą systemów szalunkowych (systm DOKA)
  • montaż/demontaż szalunków
  • prace ogólnoporządkowe

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracach budowlanych jako cieśla lub pracownik ogólnobudowlany
  • podstawowa znajomość j. angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dokładność, samodzielność
  • sprawność fizyczna

Nasza oferta

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2500€ -2605€ netto / miesiąc
  • stawka 15,55€/h brutto (stawka zawiera 10% premii urlopowej oraz 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową).Dzienny żywieniowy dodatek do wynagrodzenia wynosi 11,15€
  • do 48h pracy tygodniowo (powyżej 35 h+25% dodatku, powyżej 43h +50% dodatku za nadgodziny)
  • zapewnione nadgodziny
  • praca w polskojęzycznym zespole
  • bezpłatne mieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę
  • opiekę koordynatora