Pracownik Produkcji Prefabrykatów/Zbrojarz

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Metz , Francja

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy: ok Metz 57140 - Francja

Zapewniamy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową i pełen etat wynoszący 39 godzin tygodniowo
  • Szacowane wynagrodzenie całkowite począwszy od 2500 euro netto, podlegające negocjacjom w zależności od doświadczenia,
  • Możesz liczyć na szybką podwyżkę i pewną pracę - co do urlopów, to wszystko da się dogadać.
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bonus za podróż do Francji
  • Pracę w polskiej ekipie

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związane z produkcją prefabrykatów/zbrojeniem, nawet minimalne,
  • Osoby bez wcześniejszego doświadczenia mają szansę na zatrudnienie (szukamy osób mających już pierwsze doświadczenie w pracach budowlanych typu: zbrojenia, murowanie)
  • Preferowana grupa pracowników z własnym środkiem transportu.

Nie wymagamy znajomości języków obcych.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.