Mechanik samochodów ciężarowych 14€ brutto/h Gilze

Stawka

14.00

Lokalizacja

Gilze , Anglia

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego klienta - jednego z największych importerów samochodów w Europie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Gilze, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Gilze (Holandia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • budowa i naprawa dużych ciężarówek
  • diagnozowanie i naprawa usterek
  • demontaż i montaż części, podzespołów i zespołów ciężarówek oraz ich sprawdzanie
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i wymiana materiałów, płynów i materiałów eksploatacyjnych
  • zabezpieczanie i oddzielanie zużytych części i materiałów eksploatacyjnych
  • praca na zmianie dziennej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
  • min. rok doświadczenia w pracy jako mechanik
  • doświadczenie w zakresie okresowych kontroli pojazdów silnikowych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • samodzielność i dokładność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawka godzinowa 14€ brutto/h
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień

Prosimy o przesyłanie cv w języku angielskim