Brukarz z doświadczeniem, praca od zaraz, Dania!

Lokalizacja

Aalborg , Odense , Dania

Opis stanowiska

Obowiązki:

- układanie kostki brukowej na podjazdach, w parkach, miejscach publicznych,
- przygotowywanie, mierzenie i cięcie kostki brukowej,
- przygotowywanie terenu pod prace brukarskie,

Wymagania

- min. 2 lata doświadczenie w pracy na stanowisku brukarza,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego,
- mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B,
- gotowość do rozpoczęcia pracy od 04.05.2020,

Nasza oferta

- bardzo dobre stawki godzinowe,
- zakwaterowanie jak najbliżej miejsca pracy,
- pracę od zaraz na długotrwały okres
- duńską umowę o pracę
- możliwość nadgodzin
- opiekę koordynatora projektu przed wyjazdem jak i po rozpoczęciu pracy,

Jeśli to oferta dla Ciebie - wyślij swoje CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl.”