BELGIA | Kierowca CE międzynarodowy

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Niemcy

Opis stanowiska

Praca jako kierowca CE w firmie, która zajmuje się transportem kwiatów i roślin. Wyjazdy międzynarodowe – Dortmund, Amsterdam, Paryż. Jako kierowca jesteś też odpowiedzialny za załadunek i rozładunek ciężarówki oraz zadania administracyjne, jak na przykład dokumentacja.

Wymagania

  • Doświadczenie jako kierowca międzynarodowy
  • Prawo jazdy CE,
  • Gotowość na pracę fizyczną,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego, francuskiego,

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa od 12,92€/h),
  • Po okresie przejściowym czeka Cię umowa na czas nieokreślony,
  • Dodatki do wynagrodzenia: 40,00 € za noc w ciężarówce, bony na posiłki o wartości 7 €,
  • Praca zróżnicowana,
  • Praca od poniedziałku do soboty,
  • Dostępne zakwaterowanie – 100€/tydzień,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc z formalnościami dotyczącymi wyjazdu.