APN Sentium- Opieka nad Panem w Osnabrück- 1900€ netto/m-c

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Osnabrück , Niemcy

Opis stanowiska

Opieka: nad Panem, który ma 95 lat (170 cm, 70 kg). Choruje na demencję, na krótkich dystansach porusza się przy pomocy rolatora, na dłuższych przy pomocy wózka inwalidzkiego. Nie wymaga transferu. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładanie pończoch uciskowych.
Mieszka z samodzielną żoną, której trzeba pomóc przy kąpieli, ugotować i wyprać pranie.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobne piętro w tym: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania

komunikatywna dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ