Spawacz MIG/MAG, darmowe zakwaterowanie

Stawka

3 141.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Tübingen , Konstanz , Singen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy pracowników na stanowisko:
spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: 78250 Watterdingen
Start: praca od zaraz
Praca w systemie 1-zmianowym
Stawka: podstawa 17,85 € brutto
Zakwaterowanie: darmowe
Liczba wakatów: 4

Praca w firmie zajmującej się produkcją balustrad, schodów, konstrukcji pod tarasy, antersole etc.

Wymagania

  • doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, precyzja, zaangażowanie

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę i ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewniony transport do pracy
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
  • możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • 25 dni płatnego urlopu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec