53859 Niederkassel od 19.12. do seniora na wózku 1750€ - opiekunka lub opiekun

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niederkassel , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 19.12
Stawka: 1750€
Miejscowość: 53859 Niederkassel

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim.  Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Senior (88 lat, 77 kg, 175 cm, PG3) – wózek, z nowotworem, powiększona prostata depresją, problemami z sercem (zawał 4 lata temu), zbiera się woda i ma problemy z widzeniem (od urodzenia na jedno oko nie widzi, 2 oko 30%). Aktualnie senior jest po operacji. Nosi aparat słuchowy. Pan wymaga wsparcia przy kąpieli/pielęgnacji ciała i ubieraniu się, sam chodzi do toalety. Senior często wstaje w nocy do toalety, ale tylko czasami jest wymagana pomoc opiekunki. Po schodach trzeba go prowadzić. Siostrzenica zajmuje się lekami.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Jeśli trzeba przychodzi ogrodnik. Siostrzenica będzie pomagała przy większych zakupach.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem. Na zakupy ok 15 min pieszo. Dla opiekunki własne pietro: dwa pokoje, własna łazienka, TV i internet. Siostrzenica mieszka w tej samej miejscowości.  Ma być: Pflegebett, rampa,

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.