Zmywak/pomoc kuchenna restauracja/hotel Holandia/Austria

Stawka

11.75
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Pomoc kuchenna , HoReCa

Lokalizacja

Austria , Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Zmywakowy/pomoc kuchenna Holandia

Miejsce pracy: Holandia, Austria
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferta pracy tymczasowej, GRHR (nr licencji 27250)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy działającą na rynkach europejskich. Aktualnie do Restauracji i Hoteli zlokalizowanych w Holandii i Austrii - prowadzimy rekrutację na stanowiska:

ZMYWAKOWY

lub

POMOC KUCHENNA

od zaraz

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie -holenderska umowa zawierana na 6 lub 12 miesięcy
  • Średnio 38 h pracy tygodniowo - zgodnie z holenderskim kodeksem pracy
  • Zawsze zapewnione zakwaterowanie - koszt zakwaterowania zależny od miejsca - do maksymalnie 400 euro/msc., często pokoje indywidualne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową - 11,75 euro brutto/godzinę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w wyrobieniu numeru BSN
  • Dodatek za urlop wypoczynkowy
  • Umowę podpisujesz przed wyjazdem
  • Cotygodniowe wypłaty - wszystkie przepracowane godziny wypłacane na bieżąco
  • Holenderskie ubezpieczenie (HollandZorg)

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • CV w języku angielskim

Zadania:

  • Przygotowywanie półproduktów i prostych dań
  • Zmywanie naczyń i obsługa zmywaki
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą -

wyślij nam swoje CV w języku angielskim

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).'
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/