Zlecenie na 6tyg. Opiekunka do seniora - 1700€ / Numer oferty: O/05749

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Baunatal , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 01/03/2024

Język : komunikatywny
Miejscowość: Baunatal

Status: nowa
Numer oferty: O/05749

Opis oferty:

Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym w Baunatal (kod pocztowy: 34225)

Podopieczny porusza się za pomocą rollatora; wymaga wsparcia i asekuracji podczas wstawania i siadania.
Ma trudności w poruszaniu się i cierpi na inkontynencję (pieluchomajtki).
Czynności higieniczne odbywają się w łóżku.
Opiekunka przejmuje obowiązki domowe oraz wspiera seniora podczas codziennych czynności.
* Możliwy dodatkowy czas wolny – 2x popołudnie.
Zlecenie na 6tyg!

Stawka: 1700€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.