Zlecenie dla DWÓCH OSÓB od 25.06.! BERLIN! Wynagrodzenie 1500 € na rękę dla każdej osoby!

Stawka

3 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

ZLECENIE DLA 2 OSÓB!

Wyjazd 25.06., 13435 Berlin-Reinickendorf.

Wynagrodzenie 1500 Euro/mies. netto („na rękę”) dla każdej osoby.

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, 89 lat, 140 cm, 40 kg.

Podopieczna ma wysoki poziom cukru (nie ma cukrzycy), inkontynencję (nosi pieluchy), Parkinsona  oraz spokojną demencję (problemy z pamięcią, zaburzenia co do czasu i miejsca).

Brak możliwości komunikacji, brak kontaktu wzrokowego - Seniorka praktycznie cały czas śpi/ma zamkniete oczy, trzeba Seniorkę karmić zmiksowanym jedzeniem.

Do opieki Pan, 85 lat, 160 cm, 75 kg.

Podopieczny choruje na nadciśnienie (3 razy dziennie należy je mierzyć, aby lekarz mógł dostosowywać dawkę leków), wysoki poziom cukru (nie ma cukrzycy), inkontynencję (nosi pieluchy) oraz spokojną demencję (problemy z pamięcią, 1 x w tygodniu dochodzi do stanu dezorientacji, który cofa go o 30 lat - należy wtedy go karmić).

Senior jest komunikatywny - jeśli jest w dobrej kondycji dziennej może przyjmować normalnie pokarm, w przypadku gorszej należy go zmiksować.

Podopieczni są osobami leżącymi - wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku.

NIE MA opieki w nocy!

Rano 6 dni w tygodniu przychodzi 3 dodatkowych pracowników  na 3 godziny - poranna pielęgnacja i przygotowanie śniadania.

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Córka mieszka 5 km od rodziców.
Sklepy w zasięgu pieszym, duże centrum handlowe ok. 15 min od domu.

Przebieg dnia:  6:30 przychodzą pracownicy zajmujący się śniadaniem i  poranna pielęgnacją (6 x w tygodniu), Seniorzy odpoczywają, w między czasie podawanie płynów, 11:30-12:00 obiad, odpoczynek, 16:00 smoothie, wieczorna pielęgnacja, 18:00 kolacja, koniec pracy.

Do dyspozycji Opiekunek: 1 wspólny pokój, oddzielna łazienka, Internet, rower.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. bieżące utrzymywanie czystości w domu, pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie (niskocukrowe i niskotłuszczowe potrawy) itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, myciu/kąpieli, kontrola i zmiana pieluch, karmienie, przekładanie w łóżku;
-towarzyszenie w życiu codziennym, podawanie lekarstw itp.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-doświadczenie w opiece

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.