ZBROJARZ Z ELEMENTAMI SPAWANIA - Belgia

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego,
  • łączenie elementów wg. rysunku technicznego (sczepianie, spawanie),
  • kontrola jakości wytworzonych elementów,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku na zakładzie prefabrykacji,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • duży atut- własny samochód,
  • mile widziana jest znajomość języka obcego, ale nie jest to warunek konieczny.

Nasza oferta

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w EURO: 17,13 € brutto/H,
  • stabilne i długoletnie- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • 50 euro netto/msc dodatku za samochód,
  • zapewniamy zakwaterowanie,
  • 30 €/msc dodatku transportowego + rozliczenie kilometrówki,
  • minimalny czas pracy: 40 godz. tygodniowo
  • możliwość nadgodzin - dodatkowo płatne + 50%,
  • praca w polskojęzycznym zespole!