Praca od zaraz! Stolarz - Belgia.

Stawka

19.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Waregem , Belgia

Nasza oferta

Renomowana, Belgijska firma budowlana oferująca innowacyjne usługi w zakresie nowoczesnego budownictwa konstruktywnego, stale rozwijająca swoją działalność, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:
Stolarz / Monter okien, drzwi / Wykończenia

Lokalizacja: Belgia: Mirakelstraat, 8790 Waregem.

Stawka: 19 € netto/h.
Zakres obowiązków:
Praca w polskim zespole przy obróbce i montażu drewnianych elementów (ścian, drzwi, mebli) w nowoczesnych domkach kontenerowych.
➢ Montaż ścian gipsowych (Gyproc)
➢ Montaż ścian i podłóg drewnianych
➢ Montaż okien i drzwi
➢ Wykonywanie szaf i szafek
➢ Instalowanie wnętrz (Kuchnia, Łazienka)
Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku pracy stolarza,
- posiadanie własnej działalności gospodarczej, B2B,
- niekaralność.
Oferujemy:
- bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie belgijskiej umowy B2B (na własną działalność gospodarczą),
- około 55 h tygodniowo,
- odzież do pracy,
- jednoosobowe pokoje,
- możliwość zapewnienia przez firmę zakwaterowania na miejscu,
- dojazd do miejsca pracy,
- zjazd do Polski co 5 tygodni, do ustalenia z kierownikiem,
- możliwość rozwoju zawodowego, podniesienia kwalifikacji oraz długoterminowej współpracy na kontraktach w Belgii.

Dojazd do Belgii we własnym zakresie.
Wstępna rozmowa telefoniczna z kierownikiem.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.