Zbrojarz, operator suwnicy ; Belgia ; BEZ znajomości języka; 18,54 EUR

Lokalizacja

Genk , Hasselt , Hasselt , Belgia

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało: Praca na prefabrykatach budowlanych:

  • Zbrojarz- składanie zbrojenia, kręcenie zbrojenia na podstawie rysunku technicznego,
  • Operator suwnicy- wylewanie betonu , obsługa suwnicy z poziomu 0.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Doświadczenie ,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własny samochód na wyjazd,

Wybranym kandydatom oferujemy:

Mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w EURO: 18,54 brutto/h,
  • Nadgodziny + 50%
  • Zapewniamy w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • Stabilne i długoletnie- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • 100 euro netto/msc dodatku za samochód,
  • Rozliczenie kilometrówki dla kierowcy,
  • Dodatek transportowy dla każdego pracownika,
  • Możliwość uzyskania premii rocznej po przepracowaniu z Nami minimum 2 miesiące,
  • minimalny czas pracy: 40 godz. tygodniowo+ nadgodziny
  • rekrutację 100% online,
  • pracę w polskojęzycznym zespole- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO