STOLARZ BUDOWLANY - STAŁA PRACA W BELGII

Stawka

17.15 - 20.64
( ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Veurne , Belgia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z regionu VEURNE poszukujemy STOLARZA BUDOWLANEGO

Nasz klient to znana firma w regionie Veurne i nadmorskiej części Belgii, specjalizująca się w montażu osłon przeciwsłonecznych, rolet, balustrad, konstrukcji drewnianych, okien i wyrobu z drewna na zamówienie.
Twoje obowiązki:

  • Montaż osłon przeciwsłonecznych, rolet i markiz;
  • Wyjazdy do klientów
  • Wybór drewna i surowców do konstrukcji;
  • Budowa konstrukcji zgodnie z planem technicznym

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Posiadanie doświadczenia jako stolarz.
  • Chęć wykonywania indywidualnych zamówień
  • Przyjazne podejście do klientów.
  • Mowisz po angielsku lub niderlandzku

Nasza oferta

Oferta:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 17,15 € /h do 20,64 € /h na start
  • Zatrudnienie w oparciu o PC124 BOUW (umowę zbiorową dla sektora budowlanego).
  • Odszkodowanie za przejechane kilometry oraz zwrot kosztów na odzież roboczą.
  • Praca w godzinach dziennych od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:30.
  • Brak pracy w weekendy.
  • Umowę na czas nieokreślony po pozytywnym okresie probnym
Ponadto:
  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania 65 dni w okresie od lipca do czerwca)
  • dodatek wakacyjny – 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w firmie
  • komfortowe zakwaterowanie (internet, rachunki i serwis sprzątający w cenie)
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne święta
  • dopłatę do dojazdów do pracy
  • możliwość wypożyczenia auta firmowego
  • pomoc w uzyskaniu meldunku, konta bankowego, dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także zasiłku rodzinnego
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie
  • zwrot za przyjazd do Belgii po przepracowanych 6 tygodniach