Zastęstwo od 30.09 - 1850€ do seniorki i jej męża 90480 Nürnberg - opiekunka z dobrym niemieckim

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 30.09
Stawka: 1850 €
Miejscowość: 90480 Nürnberg

Poszukujemy opiekunki z dobrym lub bdb niemieckim. Mile widziane prawo jazdy. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
-  seniorka (86 lat, 70 kg, 160 cm, PG 3) – rolator, z demencją, Alzheimerem, osteoporozą i problemami z sercem. Podopieczna cierpi na inkontynencję (podkładki). Podopieczna wymaga częściowo pomocy przy chodzeniu, kąpieli/pielęgnacji ciała. Pani ubiera się sama. BEZ NOCEK.
Seniorka mieszka z mężem (88 lat), który nie wymaga opieki (oboje są zaszczepieni). Córka pary mieszka w Belinie.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy).
Przychodzi Pani pomagająca sprzątać i Pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe:
Dom  jednorodzinny w wielkim mieście (120 mkw) -szeregowej zabudowie. Dla opiekunki własny pokój, TV i internet. Zakupy do 20 min pieszo. Jest rower i auto (Audi 80 – manual).
Wyposażenie: rolator, mobilny lift, lift schodowy, krzesło prysznicowe, poręcze.

Wymagania

dobry niemiecki, mile widziane prawo jazdy, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.