Zastępstwo ŚWIĄTECZNE na cichą, spokojną STELLE od 09.12! 27243 Prinzhöfte bei Bremen 1600€ +340€ BONUS

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 09.12
Stawka: 1500€ (komunikatywny) lub 1550 € (dobry) + 50€ prawo jazdy  +340€ BONUS światczeno-noworoczny
Miejscowość: 27243 Prinzhöfte bei Bremen

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim. Mile widziane prawo jazdy (Opel Meriva automat). Palenie tylko na zewnątrz

Do opieki:
- seniorka (84 lata, ok. 85 kg, ok. 155 cm) - rolator. Pani przeszła już 2 udary, ale bez konsekwencji, pierwszy lata temu. Pani cierpi na demencję, inkontynencję moczową- wkładki, wysokie ciśnienie krwi. Pani ma sztuczną zastawkę serca i nosi okulary. Potrzebuje pomocy przy myciu/pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu, do WC chodzi sama, pomocy przy wchodzeniu po schodach oraz przy wstawaniu. Córka zajmuje się lekami. Jest łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, krzesło prysznicowe. Seniorka jest osobą spokojną, cichą, trochę strachliwą, niepewną ale też bardzo miłą. Pani lubi spędzać czas z ludźmi.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie/prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy, podlewanie roślin pokojowych). Wspólne spędzanie czasu, spacery. W razie potrzeby przychodzi ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe:
Dom dwurodzinny bez barier z tarasem i ogrodem- bardziej teren wiejski. Dla opiekunki własny pokój, własne WC, Internet. Seniorka mieszka z synową i wnuczką, które zajmują piętro w tym samym domu z osobnym wejściem. Gdyby opiekunka potrzebowała pomocy, to są do dyspozycji. Pani ma 3 córki i 1 syna który jest burmistrzem Harpstedt- mieszkają niedaleko, dlatego w razie potrzeby mogą szybko się zjawić, dbają też o wizyty lekarskie. Sklepy rowerem (15 min ) lub autem 5 min (Opel Meriva automat).

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.