Zastępstwo świąteczne do seniorki od 08.12. do 05.01 !! ~ 1600 € +350€ bonus 27619 Schiffdorf

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 08.12. do 05.01
Stawka: 1600 € +350€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 27619 Schiffdorf bei Bremerhaven

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy. Palenie papierosów tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- kobieta (95 lat, 164 cm, 45 kg, PG 2) - rolator. Pani jest miłą i bardzo zadbaną osobą. Seniorka cierpi na demencję i ma lekkie problemy ze słuchem (aparat słuchowy). W większości czynności seniorka jest samodzielna, potrzebna jednak pomoc przy myciu żeby się nie poślizgnęła i pielęgnacji ciała oraz w razie potrzeby przy ubieraniu/rozbieraniu. Rano przychodzi ktoś z Pflegedienst założyć pończochy przeciwzakrzepowe.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy*, pielęgnacja roślin pokojowych). Wspólne spędzanie czasu, spacery, wycieczki, granie w gry. W razie potrzeby przychodzi ktoś do większego sprzątania i mycia okien (Polka) oraz ogrodnik

Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka w bardzo ładnym domu jednorodzinnym (150 mkw) z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki własny pokój (standard), internet. Sklepy dostępne 20 min. pieszo lub 5 min. autem. Do dyspozycji jest rower. Można dojechać autobusem kilka przystanków.

Wymagania

dobry niemiecki, mile widziane prawo jazdy, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.