Zastępstwo świąteczne 29.11 -04.01. do 53343 Wachtberg 1700€ +340€ BONUS do seniora z demencją

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 29.11 -04.01.
Stawka: 1700€ + 340€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 53343 Wachtberg

Do opieki
- senior (82 lata, 180 cm, 99 kg) - mobliny, cierpiący na kłopoty z chodzeniem, cukrzycę (insulina -sam sobie wstrzykuje, dieta), zaawansowaną demencję oraz inkontynencję (pieluchy). Senior potrzebuje wsparcia przy kąpieli/pielęgnacji ciała, chodzeniu do toalety. Senior ma depresję, mało mówi.

Głównym zadaniem opiekunki jest prowadzenie domu, zakupy, pranie , prasowanie, gotowanie

Pan mieszka w domu 200 mkw, do dyspozycji opiekunki pokój, własna łazienka, TV, internet.
Sklepy są stosunkowo daleko, dlatego jeśli opiekunka nie ma prawa jazdy to zakupy robi syn.

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.