ZASTĘPSTWO od 30.01. do seniorki z demencją 53125 Bonn - 1600€

Stawka

1 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Bonn , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 30.01
Stawka: 1600€
Miejscowość: 53125 Bonn

Szukamy opiekunki z komunikatywnym/ dobrym niemieckim do mobilnej pani. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- seniorka (78 lat, 154 cm, 65 kg, PG 1), mobilna, cierpi na zaawansowaną demencję. W związku z tym należy podopiecznej przypominać o nawadnianiu się oraz utrzymaniu aktywności. Występuję inkontynencja (pieluchy). Pani wymaga wsparcia w kąpieli/pielęgnacji ciała, ubieraniu się. Seniorka chodzi do TAGESPFLEGE. Zdarza się że seniorka wstaje w nocy.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy). Wspólne spędzanie czasu, spacery, wycieczki.

Warunki mieszkaniowe:
Mieszkanie w dużym mieście. Dla opiekunki własny pokój (standard), Internet. Sklepy do 10 min. pieszo.  W domu jest też kot.

Wymagania

mocny komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.