Zastępstwo od 14.01! 50374 Erftstadt 1650€ - samotna seniorka o rolatorze - j. dobry i prawo jazdy

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 14.01
Stawka: 1650 €
Miejscowość: 50374 Erftstadt

Poszukujemy opiekunki z dobrym niemieckim i prawem jazdy. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
-  seniorka (81 lat, 62 kg, 167 cm, PG2) – rolator, z hipertonią, z częściową inkontynencją moczową (podkładki), potrzebuje wsparcia przy ubieraniu się oraz kąpieli. Samodzielnie chodzi do toalety. Przychodzi Pflegedienst 1 w tygodniu.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Przychodzi ogrodnik, pani do sprzątania, fizjo- i ergoterapeuta.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem. Na zakupy ok 20 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój i internet. Córka mieszka w Koln. Jest auto VW Polo z automatyczną skrzynią.  Wyposażenie: łóżko pielęgnacyjne.

Wymagania

dobry niemiecki i prawo jazdy, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.