Zastępstwo od 10.01. do małżeństwa 1900€ - 32469 Petershagen - komunikatywny niemiecki

Stawka

1 750.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niederkassel , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 10.01
Stawka: 1900€
Miejscowość: 32469 Petershagen

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym niemieckim. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Seniorka  (83 lat, 44 kg, 160 cm, PG3) – leżąca (bez transferu – pielęgnacja w łóżku), z nowotworem (piersi od 2020). Po zapaleniu płuc w 2022 seniorka stawała się coraz słabsza. Pani ma problemy z inkontynencją (pieluchy) i wymaga kompleksowej pomocy przy codziennych czynnościach. Jedzenie trzeb seniorce pokroić na drobne – jest bardzo słaba i nie daje rady już trzymać widelca. Rzadko zdarza się (aktualnie), że seniorka budzi się w nocy.  Przychodzi Pflegedienst.

- senior (87 lat), nie wymaga opieki pielęgnacyjnej.

Zadania opiekunki:
Wsparcie w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery, rozmowy). Przychodzi sprzątaczka co 2 tygodnie na 3 h.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem na terenie wiejskim. Na zakupy ok 60 min pieszo. Dla opiekunki własny pokój, własna łazienka i internet. Syn mieszka na kodach 6, córka w tej samej miejscowości. Jest rower.
Wyposażenie: wózek, łóżko pielęgnacyjne.

Wymagania

mocny kounikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.