Zastępstwo od 09.01 do 38387 Söllingen 1900€ -małżeństwo (seniorka do opieki) - j. dobry

Stawka

1 900.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 09.01
Stawka:  1900 EURO
Miejscowość: 38387 Söllingen bei Braunschweig

Szukamy opiekunki z dobrym niemieckim. Osoba niepaląca (ewentualnie palenie papierosów tylko na zewnątrz)

Do opieki:
- seniorka (82 lat, 60 kg, 160 cm) - słaba, trzeba ją prowadzić, z demencją i osteoporozę. Seniorka ma lekkie problemy ze słuchem i wzrokiem. Pani bywa zdezorientowana. Potrzebuje wsparcia przy myciu/pielęgnacji ciała, należy jej też przygotować ubrania. Nie ma nocek.

- mąż seniorki (81 lat), mobilny. Niestety dostał diagnozę raka płuc, ale nadal jest osobą  samodzielną.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy). Ponadto wspólne spędzanie czasu. Większość zakupów robi senior, ale z racji tego, że seniorka może na krócej zostać też sama w domu to jest też możliwość zrobienia zakupów wraz z opiekunką autem.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem na wsi. Dla opiekunki własny pokój (standard), TV, Internet.
Sklepy dostępne 12 minut drogi autobusem/koleją lub też autem z seniorem. Jest też rower.
Na wyposażeniu jest krzesło prysznicowe, laska, rolator, ma być lift schodowy i łóżko pielęgnacyjne

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.