Zastępstwo od 08.12. do 05.01! 27383 Scheeßel do seniorki z demencją 1700€ +350€ BONUS świąteczno-noworoczny

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 08.12 do 05.01
Stawka: 1700 € (j. dobry) 1650 (j.komunikatywny) +350€ BONUS świateczno-noworoczny
Miejscowość: 27383 Scheeßel

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym niemieckim oraz prawem jazdy do opieki nad bardzo miłą seniorką. Konieczne szczepienie. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
- Seniorka (83 lata, 60 kg, 165 cm, PG 2) mobilna/ o lasce, z demencją i inkontynencją (pampery). Seniorka nosi aparat słuchowy oraz okulary. Kobieta jest jeszcze dość samodzielna (sama chodzi do toalety i sama się ubiera), wymaga natomiast wsparcia w myciu (włosy)/pielęgnacji ciała. Pani bardzo lubi prace ogrodowe, spacery, wypady na kawę, spotkania z przyjaciółmi. Pani życzyłaby sobie opiekunkę, która lubi rozmowy i która chętnie dotrzymuje towarzystwa.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy, pielęgnacja roślin pokojowych,). Seniorka pomaga w gotowaniu. Ponadto wspólne spędzanie czasu z seniorka, gry, spacery, wycieczki, wspólne wyjścia na pływalnie. Seniorka chciałaby też pomagać w czynnościach domowych , aby zachować swoją niezależność (do uzgodnienia). W razie potrzeby przychodzi ogrodnik.
Seniorka uczęszcza do Tagespflege 2 razy w tygodniu (poniedziałek i piątek) – trzeba ją zawozić i przywozić.

Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka w domu jednorodzinnym (ok. 170 mkw) z tarasem na wsi. Dla opiekunki 2 pokoje, TV, internet.
Około 5-10 minut drogi autem do sklepu. Do dyspozycji jest też samochód osobowy z manualną skrzynią biegów.

Wymagania

 dobry niemiecki, prawo jazdy, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.