Zastępstwo 14.12 do 09.01! 38110 Braunschweig do seniorki 1600€ +350€ bonus świąteczno-noworoczny

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 14.12 do do 09.01
Stawka: 1600 € +350€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 38110 Braunschweig

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością niemieckiego do pani z demencją. Można palić papierosy na zewnątrz.

Do opieki:
- seniorka (87 lat, ok. 174 cm, ok. 43 kg, PG 3)- rolator, z demencją, osteoporozą i zaburzenia rytmu serca. Seniorka nosi aparat słuchowy. Pani wymaga kompleksowej pomocy przy myciu/pielęgnacji ciała, pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu, przy wchodzeniu po schodach, przy wstawaniu i ewentualnie wsparcia przy wyjściach do toalety. Seniorka bardzo schudła więc musi być stale motywowana do przyjmowania posiłków. Przychodzi Pflegedienst.
Pani miała zawód medyczny. Lubiła aktywności artystyczne typu malowanie, rysowanie. Seniorka jest bardzo miłą i wdzięczną za pomoc osobą.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy). Ponadto wspólne spędzanie czasu, spacery. Przychodzi ogrodnik.

Warunki mieszkaniowe:
Seniorka mieszka w bardzo eleganckim domu jednorodzinnym (ok. 200 mkw) z tarasem i ogrodem. Dla opiekunki 1-2 pokoje, własna łazienka, TV, internet. Sklepy dostępne rowerem (15 min.), pieszo (45 min.). Syn zajmie się cięższymi zakupami (napoje, woda itd.)

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.