Zastępstwo 07.12 - 28.12 do seniorki 38122 Braunschweig dla niepalącej opiekunki - 1600€ +350€ BONUS

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: 07.12 do 28.12
Stawka: 1700€ +350€ BONUS świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 38122 Braunschweig

Do opieki:
- seniorka (89 lat, 45 kg, 150 cm) - rolator/jest też wózek na dłuższe odcinki. Pani cierpi na cukrzycę oraz inkontynencję moczową. Pani nosi aparat słuchowy i okulary. Sporadyczne problemy z orientacją w czasie. Pani potrzebuje wsparcia przy myciu/pielęgnacji ciała, ubieraniu/rozbieraniu, wyjściach do toalety, a także pomocy przy wchodzeniu po schodach i przy wstawaniu.

3x w tygodniu (wtorek, czwartek i sobota) seniorka zawożona jest taxi na dializę otrzewnową. Wstawanie nocne: 1-2x w ciągu nocy do toalety (czasami potrzebna pomoc opiekunki). Przychodzi Pflegedienst (opieka medyczna).

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorki w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy, podlewanie kwiatów pokojowych). Wspólne spędzanie czasu, spacery po mieście, wycieczki. Seniorka chętnie gotuje sama + wspólnie –najlepiej kuchnia chińska.

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem. Seniorka zamieszkuje parter a piętro wyżej jest powierzchnia mieszkalna dla opiekunki - 2 pokoje, własna łazienka, Internet. Sklepy autem 5 minut drogi lub pieszo 40 minut drogi. Piekarnia, apteka, rzeźnik, restauracje, knajpy, stacja benzynowa pod domem. EDEKA oddalona o 3 km, taxi.  Jest rower.
Na wyposażeniu: rolator, wózek, lift wanienny i krzesło prysznicowe.

Wymagania

komunikatywny niemiecki, referencje

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.