Zapisy na styczeń - Monterzy Rur

Lokalizacja

Francja , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Francja, Polska
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stoczni marynarki wojennej we Francji na stanowisko:

Monter Rur

Miejsce pracy: Cherbourg, region Normandia | Francja

Opis stanowiska:

  • Montaż rur w stoczni,
  • Prace ślusarskie, łączenie rur, cięcie, heftowanie, nitowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu rur, konstrukcji stalowych lub rurociągów
  • Własna odzież i obuwie robocze

Oferujemy:

  • Pracę na kontrakcie francuskim podpisywanym na okres 3-6 miesięcy
  • Pracę w bazie marynaerki wojennej
  • Wynagrodzenie miesięczne: 2800 € netto - po odliczeniu zakwaterowania
  • Samochód służbowy oraz kartę paliwową zapewnione przez Klienta
  • 39 h tygodniowy czas pracy
  • Dietę 40 €/dzień
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Pomoc w wyrobieniu carte vitale i pełny pakiet ubezpieczeń

Należy przesłać CV :)

Wybierz lokalizację:

Francja Polska