Tynkarz maszynowy- od zaraz 2600 netto euro

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Nantes , Francja

Opis stanowiska

TYNKARZ

GRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z francuską firmą poszukuje fachowców do prac tynkarskich na zachodzie Francji.

Miejsce pracy: okolice Nantes

Przewidziany okres pracy: od zaraz – długoterminowa współpraca

Zakres pracy: tynkowanie za pomocą agregatu tynkarskiego, montaż elementów fasadowych i zacieranie tynków.

Gwarantujemy:
•    Wynagrodzenie miesięczne od 2600 euro netto (na rękę)!
•    Polską umowę o pracę tymczasową wraz z zapewnionym ubezpieczeniem
•    Comiesięczne wpłaty na konto bankowe oraz auto służbowe na dojazd do pracy
•    Zapewnione darmowe zakwaterowanie i pracę w polskiej ekipie
•    Pomoc w dopełnieniu formalności i opiekę polskiego koordynatora

Wymagamy:
•    Minimum dwa lata doświadczenia
•    Gotowości do szybkiego wyjazdu i samodzielności w pracy

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń po więcej szczegółów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.