Tynkarz

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Szukają Państwo nowego wyzwania w Szwajcarii?

Chętnie Państwu w tym pomożemy!

myWork AG jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Proszę skorzystać z naszego know-how i naszych kontaktów, jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy tynkarza od zaraz lub terminie do uzgodnienia.

Tynkarz

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: G/praca-za-granica.net

Jakie zadania czekają na Państwa:

  • Szpachlowanie i tynkowanie na mokro
  • Tynki podkładowe i białe tynki
  • Wykonywanie gładzi gipsowych
  • Prace akustyczne, przeciwpożarowe i izolacyjne

Jakie są wymagania, czego oczekujemy od Państwa:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako tynkarz
  • Są Państwo w tym zakresie pewni siebie, niezawodni i potrafią pracować w zespole.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat.  B

Co Państwu oferujemy:

  • Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas
  • Zajmiemy się Państwa pozwoleniem na pracę
  • Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy
  • Przyjemna atmosfera pracy