Tynkarz maszynowy / Gipsiarz szpachlarz, komunikatywny niemiecki i auto, Chemnitz wschodnie Niemcy

Stawka

1 800.00 - 2 100.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Zwickau , Chemnitz , Dresden , Anglia

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolicy miasta Chemnitz: Tynkarzy maszynowych. Wymagane jest doświadczenie i podstawowa znajomość j. niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy.

Miejsce pracy: Chemnitz (Niemcy), Zwickau (Niemcy), Dresden (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Tynkarz maszynowy / Gipsiarz szpachlarz, komunikatywny niemiecki/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Chemnitz, Saksonia wschodnie Niemcy (180 km od Görlitz)
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej firmie budowlanej z miasta 09241 Mühlau, specjalizującej się w pracach tynkarskich
  • Budowy są tylko w delegacji (nie w obszarze siedziby zakładu pracodawcy), przeważnie na terenie wschodnich Niemiec
  • System pracy do wyboru: 10 dni pracy i 4 dni wolne albo 3 tygodnie pracy i 1 tydzień wolny
  • Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, ok. 175 do 200 godz. miesięcznie
  • Główne zadania:
  • Tynkowanie maszynowe agregatem ścian od wewnątrz i na zewnątrz budynków (gips i wapno)
  • Naciąganie struktury wewnątrz budynku
  • Tynkowanie narożników

Wymagania:

  • Ukończony zawód tynkarz, malarz lub technolog robót wykończeniowych jest zalecany, ale niekonieczny
  • Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako tynkarz
  • Doświadczenie w budownictwie wykończeniowo-remontowym
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczny własny samochód na dojazdy z Polski do zakładu pracodawcy w 09241 Mühlau
  • Gotowość do podjęcia pracy w delegacji na terenie Niemiec (przeważnie wschodnie i południowe Niemcy)
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, odpowiedzialność i punktualność
  • W przypadku ekipy 2-osobowej, jeden członek ekipy musi mówić komunikatywnie po niemiecku

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin
  • + Bezpłatny transport busem zakładowym na budowę i z powrotem
  • Stawka brutto: 15,20 euro / godz.
  • Cykliczne podwyżki ustawowe, co 6-12 miesiący
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2100 euro / mies.
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę. Kwatery znajdują się w odległości do 10 km od budowy.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.