Tokarz i frezer CNC - j niemiecki niewymagany - Nordrhein - Westfalen - atrakcyjne stawki godzinowe

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Längenfeld , Langenfeld , Niemcy

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji elementów konstrukcji metalowych
  • Tokarz CNC
  • Frezer CNC
  • praca na terenie Niemiec - umowa niemiecka
  • na miejscu osoby polskojezyczne
  • umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem
  • Pragramy: FANUC, SINUMERIK 850 D, HEIDENHAIN (maszyna 5-cio osiowa), Okuma

Wymagania

- doswiadczenie w obsludze maszyn CNC
- samochod mile widziany ale nie jest to wymog konieczny
- j. niemiecki nie wymagany ale beędzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

- umowa na niemieckich warunkach z niemieckim pracodawca
- umowe na czas nieokreslony z polrocznym okresem probnym
- stawka godzinowa 13 Euro  brutto
- plus dieta 7 Euro netto do kazdej godziny
- gwarantujemy punktualne przelewy wynagrodzen ( do 15 dnia roboczego kazdego miesiaca)
- zapewniamy caly pakiet socjalny(swiadczenia rentowe emerytalne i zdrowotne)
- pomoc w kompletowaniu dokumentow do Familienkasse
- po okresie probnym swiadczenia urlopowe i bozonarodzeniowe
- mozliwosc  pobieranie zaliczek juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
- zapewniamy ciaglosc umowy