Szlifierz/ prace wykończeniowe (Bez Języka) * 13 - 14 € brutto/ h + dieta 40 €/ dzień

Stawka

13.00 - 14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, producent łodzi, statków i jachtów z okolic Greifswald
- poszukuje doświadczonych pracowników produkcji/ szlifierzy

Uwaga! Oferta również dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace wykończeniowe przy produkcji jachtów/ statków/ łodzi, szlifowanie i polerowanie.

Praca na 2 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 13 - 14 € brutto/ h (w zależności od języka, doświadczenia)
  • 40 € diety na wyżywienie i nocleg za każdy przepracowany dzień
  • Umowę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie (koszt tygodniowy ok. 110 € za pokój 1-osobowy) i ubezpieczenie