Szlifierz

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Angers , Anglia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - wiemy, jak dopasować do siebie brakujące elementy układanki. Działamy z powodzeniem na rynku polskim i francuskim. Naszą mocną stroną jest zespół ludzi kochających to co robią i podchodzących do pracy z pełnym zaangażowaniem. Poszukujemy dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych pracowników w branży budowlanej.

Szlifierz

Miejsce pracy: Angers (Francja)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Szlifierz odlewów żeliwnych

Miejsce pracy: Angers, zachodnia Francja

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę tymczasową - na podstawie przepisów francuskiego prawa pracy
  • Wymiar czasu pracy: 35h tygodniowo - praca zmianowa
  • Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy
  • Płatność miesięczna w € na konto każdego 10 dnia miesiąca - możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym 1 tygodniu pracy
  • Zapewniona dieta oraz dodatek dla kierowcy
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe -  koszt zakwaterowania opłaca firma
  • Zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu
  • Niezbędne środki ochrony w tym (obuwie, kask, rękawiczki, okulary, nauszniki ochronne) itp.
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji

Twoje obowiązki:

  • Szlifowanie odlewów żeliwnych na terenie warsztatu
  • Obsługa szlifierek ręcznych i stacjonarnych

Nasze wymagania:

  • Posiadanie czynnego prawo jazdy kat.B - dodatki dla osób posiadających własny samochód
  • Zapraszamy osoby zarówno z doświadczeniem jak również osoby mniej doświadczone
  • Znajomości języka francuskiego umożliwiającej podstawową komunikację
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Szczegóły pod numerem:

+48 501 012 404

+48 515 472 901