Szlifierz operator szlifierki Belgia

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: Szlifierz operator szlifierki Belgia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

wykonywanie prac szlifierskich, samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów skrawania
posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr
kontrola wykonanych detali

Wymagania:

doświadczenie zawodowe,
znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

belgijska umowa o pracę
Stawka początkowa: od 14 Euro Brutto za godzinę + dodatek zmianowy oraz bony żywnościowe
- 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy