Stolarze i wykończeniowcy - praca od zaraz

Stawka

240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Norwegia

Praca w NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • wynagrodzenie min. 240 NOK brutto/h
  • gwarantowanych 50 godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie: darmowe
  • rotacja: 4/2
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii
  • ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę, zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę o pracę z norweskim pracodawcą, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym

Wymagania:

  • minimum 3-5 letnie doświadczenie zawodowe
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)

Obowiązki:

  • prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie
  • montaż płyt g-k, sufity podwieszane, drzwi, okna, panele podłogowe, listwy wykończeniowe, konstrukcja ścianek działowych