Stolarz meblowy - stolarz montażysta - Norwegia -230-330 nok. za godzinę

Stawka

230.00

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Norwegia

Deko Invent As to firma produkująca wysokiej jakości meble, stolarkę budowlaną i specjalne wykończenia dla wymagających klientów.

Miejsce pracy: Okolice Oslo (Norwegia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie mebli do produkcji na podstawie rysunków szkiców - rozpisanie na formatki. Meble płytowe jak i drewniane - fornirowane, malowane, olejowanie, oklejane skóra, metalami kolorowymi itp. Drzwi drewniane i płytowe. Bardzo rzadko używamy płyty laminat.
  • Opracowanie technologii produkcji złożenia, obróbki.
  • Przygotowanie listy materiałów do zamówienia i produkcji.
  • Składanie montaż mebli na warsztacie jak i u klienta.

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie z branży min 3 letnie
  • Dobra znajomość technologii drewna.
  • Dobra znajomość istniejących na rynku okuć .
  • Samodzielność, dyskrecja, praca w grupie.
  • Dokładność i estetyka pracy.
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna.
  • Prawo jazdy min kat. B.

Mile widziane.

  • Znajomość systemów komputerowych
  • Umiejętność obsługi CNC
  • Znajomość języka Angielskiego, Norweskiego

Pracujemy na maszynach - Atlendorf, Martin, Hesemman, Infotec, Holtzer, Festol, Hilti itp.

Oferujemy:

  • Zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
  • Możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.
  • Stałą umowę o prace
  • Wynagrodzenie. [230-330 nok. godzina - zależne od umiejętności]

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy za pomocą przycisku