Stolarze budowlani | Szwecja

Stawka

130.00 SEK
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Linköping , Norrköping , Szwecja

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Szwedzkiego klienta poszukujemy cieśli konstrukcyjnych do pracy w Szwecji.
Rozpoczęcie pracy od zaraz, projekty budowlane - konstrukcje drewniane. Możliwość współpracy na kolejnych projektach.

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość j. angielskiego
- samodzielność
- pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy

Nasza oferta

- legalną pracę w szwedzkiej firmie (nie delegacja z Polski!)
szwedzką umowę
- pomoc w wyrobieniu dokumentów
feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
mieszkanie – pokoje jednoosobowe, koszt 1500 kr/mies
- stawkę godzinową – 130-140 kr/h netto
- transport do pracy na miejscu
ok. 50-55h roboczych w tygodniu

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!
Prosimy o dopisaniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobforce Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jobforce Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Jobforce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie.