1 stolarz do Szwecji, 13 EUR/h netto + zakwaterowanie

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Karlstad , Szwecja

Opis stanowiska

Poszukujemy 1 stolarza do Szwecji, Sörsjön - praca na 3-4 miesiące.

Wymagania

Potrzebujemy dokładnej i wszechstronnej osoby do pracy w pracach stolarskich, zakładania okien i bram garażowych, wykonywania schodów drewnianych (od podstaw) w dużym domu drewnianym, wykonanie ścian i sufitów w drewnianym domu, pracy z piłami elektrycznymi i gwoździarką. Pracownik musi być doświadczony i mówić komunikatywnie/dobrze po angielsku, mile widziane, jeśli ma własny samochód.

Nasza oferta

Firma zapewnia bezpłatnie zakwaterowanie dla pracownika, wynagrodzenie 13 EUR/h netto, praca 50+ godzin tygodniowo. Początek pracy - koniec czerwca. Kandydaci zainteresowani pracą prosimy o przesłanie aplikacji.

Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji".
Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz