STOLARZ (pomocnik) / PRACOWNIK MONTAŻOWY (prefabrykaty elementów dachowych). Praca na hali.

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Oss , Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Holenderskie biuro pośrednictwa pracy Job Match Nederland.
Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

 STOLARZ (pomocnik) / PRACOWNIK MONTAŻOWY (prefabrykaty elementów dachowych). Praca na hali.

Praca polega na czytaniu rysunku technicznego, spajaniu ram i boków elementów dachu, montażu szpul i innych elementów konstrukcyjnych, montażu folii i materiałów izolacyjnych, montażu prętów i listw, lukarn i świetlików, produkcji grodzi kolanowych i lukarn.

Miejsce pracy: okolice Nijmegen, Holandia

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenie kierunkowe (stolarstwo)
- doświadczenie przy wykonywaniu takiej lub podobnej pracy
- znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- dobra kondycja fizyczna
- własny samochód
- gotowość długotrwałego zatrudnienia

CV, w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim.

Nasza oferta

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 540 euro netto/40 godzin
- długotrwałe zatrudnienie
- zakwaterowanie GRATIS, pokój jednoosobowy, blisko miejsca pracy
- tygodniowe wynagrodzenie
- ubezpieczenie zdrowotne GRATIS