Stolarz - monter okien

Lokalizacja

Chur , Szwajcaria

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Grupa No Problem, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1668, dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy w krajach niemieckojęzycznych
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie (na koszt pracownika)

Szczegóły:

  • Wynagrodzenie 33,00 CHF brutto/godz + 18,00 CHF netto diety dziennej
  • Praca od środy 02.03.2022 w Kantonie Graubunden

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o aplikowanie. Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.