Praca dla montera rolet w Baar

Stawka

28.00 - 32.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Monterzy

Lokalizacja

Zug , Szwajcaria

Opis stanowiska

Monter rolet

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 28- 32 CHF/godz +  18 dieta dzienna
  • Cotygodniowe wypłaty z możliwością brania zaliczek
  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • Wsparcie przy załatwianiu różnych formalności
  • Pracę 40-45 godzin tygodniowo z możliwościami nadgodzin

Wymagamy:

  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowości do rozpoczęcia pracy w Szwajcarii
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji
  • Dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim
  • Własne podstawowe narzędzia i ubrania robocze

Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy aplikować.
Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku niemieckim (ze zdjęciem)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.