Stolarz meblowy

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

GRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników do prac stolarskich na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje)

Przewidziany okres pracy: „od zaraz” – możliwa współpraca długoterminowa

Zakres pracy: obróbka drewna (piłowanie, szlifowanie, struganie, frezowanie) i obsługa maszyn stolarskich, montaż mebli
Zapewniamy:

  • Stawkę podstawową od 14,50 euro brutto/h
  • Dietę w wysokości 40 euro netto dziennie
  • Podstawową liczbę godzin pracy i dodatkowo płatne nadgodziny (152-200 h miesięcznie)
  • Polską umowę oraz zapewnione, płatne zakwaterowanie
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na tym stanowisku min. 1 rok
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy
  • Mile widziany własny pojazd na dojazdy z zakwaterowania do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.