Stolarz z j.niemieckim#Produkcja kamperów#Niemiecka umowa+zakwaterowanie#Bayeruth

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bayreuth , Niemcy

Opis stanowiska

  • prace stolarskie przy kamperach
  • montaż mebli w kamperach
  • obróbka drewna
  • cięcie drewna
  • materiałoznawstwo
  • piłowanie, cięcie, klejenie
obsługa prasy

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kamperach
  • Wymagana jest dobra znajomosc jezyka niemieckiego (min. B1
wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy

Nasza oferta

W zależnosci od znajomości języka niemieckiego:
16,00€ (B1) – 17,00€ (B2) brutto
+ 40 € diety

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stawki w zaleznosci od doswiadczenia oraz stopnia komunikacji w jezyku niemieckim
  • zwrót kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe)
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach)
  • praca u stalych klientow bez koniecznosci czestej zmiany miejsca zatrudnienia
  • 25-30 dni urlopowych (liczba dni urlopowych wzrasta wraz ze stażem zatrudnienia)
  • ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, spoleczne i emerytalne
  • zwrot kosztów za ubranie robocze
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualna wyplata wynagrodzenia do 15-tego dnia kazdego miesiaca ✓ wsparcie polskojęzycznych rekruterek