STOLARZ BUDOWLANY

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Aarau , Szwajcaria

Opis stanowiska

Stolarz budowlany z prawem jazdy kat B i umiejętnością prowadzenia małej przyczepki
Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy w krajach niemieckojęzycznych
  • Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji. Dodatkowo umiejętność prowadzenia małej przyczepki jako wymóg konieczny
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na szwajcarskich warunkach
  • Zakwaterowanie
Szczegóły:

  • Wynagrodzenie 35,00 CHF brutto/godz + 15,00 CHF netto diety dziennej
  • Praca od poniedziałku 13 stycznia 2010 w Aargau dla 1 osoby
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV .Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

  • CV w języku polskim
  • CV w języku niemieckim

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.