SPRZEDAWCA W PIEKARNI-CUKIERNI (MOŻLIWA PRACA DLA DRUGIEJ OSOBY JAKO SPULER-ZMYWACZ) ***UMOWA NIEMIECKA***

Stawka

13.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Etat SPRZEDAWCY DESERÓW, NAPOJÓW I WYROBÓW PIEKARNICZYCH

MOŻLIWY DRUGI ETAT DLA PRACOWNIKA ZMYWAKA - SPULER

Wymagania

PROSIMY O APLIKOWANIE JEDYNIE OSOBY SPEŁNIAJĄCE PONIŻSZE KRYTERIA:

  • ŚREDNIOZAAWANSOWANA znajomość języka niemieckiego (B1) - wymóg konieczny
  • miłe usposobienie
  • staranność
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gośvci/sprzedaży

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej z pracodawcą, na czas określony od 15.03-30.11.2023
  • zagwarantowane niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne i emerytalne
  • wynagrodzenie: €13.50/h brutto+NAPIWKI
  • PRACODAWCA GWARANTUJE ZAKWATEROWANIE, płatne €270/m-c
  • PRACODAWCA GWARANTUJE NIEODPŁATNIE ŚNIADANIA
  • 8h/5 dni tygodniowo (możliwe są nadgodziny)

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.