*SPRZĄTANIE NA FESTIWALACH. PRAWO JAZDY I ANGIELSKI KONIECZNE. 27.03/03.04

Stawka

12.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Lelystad , Biddinghuizen , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!
Dla naszego klienta do firmy Evento w 8256 Biddinghuizen poszukujemy kandydata do sprzątania po festiwalach

Opis oferty i zadania:
Sprzątanie po festiwalach
Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymanie porządku (praca przy użyciu myjki wysokociśnieniowej), do obowiazków należeć rownież będzie sprzątanie toalet.
Wymaganie: prawo jazdy oraz jezyk angielski komunikatywny. Stawka 12 euro. Praca od poniedzialku do piatku. Mozliwa praca rowniez w sobote .
Start pracy: 27 marzec/3 kwiecień. Miejsce pracy Biddinhuizen (mile widziane osoby z wlasnego zakwaterowanie i z własnym transportem- nie jest to warunek konieczny )

Czego oczekujemy?

- Prawa jazdy kat. B
- Komunikatywnej znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

- Stawkę godzinową € 12,00/h bez stawki wiekowej (od 18. roku życia)
- Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy
- Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%
- Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane na koncie wewnętrznym pracownika
i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)
- Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)
- Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo
- Zapewniony transport do pracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Pracę w solidnej, renomowanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV koniecznie z dopiskiem EVENTO.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.
Dziękujemy!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.