Sprzątanie mieszkań, biur. Najlepiej własne mieszkanie okolice Roosendaal + auto

Stawka

450.00
(NETTO )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Breda , Roosendaal , Breda , Holandia

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Obecnie dla naszego klienta w Roosendaal poszukujemy pracowników na stanowisko:

Serwis sprzątający mieszkań i biur

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- prawo jazdy, własne auto
- komunikatywny angielski lub niderlandzki
- najlepiej własne mieszkanie i dojazd do pracy w okolicach Roosendaal
- Doświadczenie na stanowisku sprzątacza lub sprzątacza.
- Znajomość technik, produktów i sprzętu sprzątającego.
- Dbałość o szczegóły i silne umiejętności organizacyjne.
- Umiejętność wykonywania poleceń i samodzielnej pracy.
- odpowiedzialność za utrzymanie czystego, uporządkowanego i higienicznego środowiska w pomieszczeniach mieszkalnych lub komercyjnych.

Nasza oferta

Co oferujemy?
Stawka € 400-450 netto tyg
Mieszkanie 155€ pojedyńczy pokój
130€ podwójny pokój
Tygodniowe wypłaty
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 33,54/ tyg.