Specjalista ds. rekrutacji,rekruter z doświaczeniem praca zdalna

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Kontakty z pracodawcami,
  • Tworzenie profili zawodowych kandydatów,
  • Prowadzenie bazy kandydatów,
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • Raportowanie do przełożonych,
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Płynna znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza na temat stanowisk technicznych np. technik elektryk, elektronik, technik obsługi maszyn
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Elokwencja,
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • Kreatywność, samodzielność,
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja
  • Dyspozycyjność,

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika,