SPAWACZY (MIG,MAG,WIG)

Kategoria

Spawacz WIG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie części, podzespołów  i rur ze stali, stali szlachetnej, czarnej blachy
  • spawanie blachy 2-6 mm , spawanie blachy na kantach
  • obróbka metalu , wykończenie  części i podzespołów według instrukcji
  • czytanie rysunku  technicznego
  • kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagamy:

  • odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zawodowe
  • umiejętność spawania i certyfikaty
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy
  • samoóhod osobowy

Oferujemy:

  • umowę o prace na warunkach niemieckich
  • umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • wysokie wynagrodzenie  + dieta  + kwatera gratis
  • dodatek zmianowy - 25 % godziny nocne  , dodatek za prace w branży metalowej
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora  na każdym etapie rekrutacji
  • kwaterę  załatwia  pracodawca

Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Thomas Edison Straße  5 - 7
D-52499 Baesweiler

Mob.: +49 (0)175-96-522-44
E-Mail: [email protected]
www.quip.de